Czyszczenie elewacji Dąbrowa Górnicza

Czyszczeniem elewacji oraz budynków zewnętrznych zajmujemy się praktycznie od początku istnienia naszej firmy, dlatego też kładziemy przede wszystkim nacisk na jakość oferowanych przez nas usług. Dlatego budynki czyścimy przy pomocy wody pod bardzo niskim ciśnieniem oraz pary wodnej rozgrzanej do temperatury ponad 120 stopni Celsjusza. Następnie w razie konieczności, gdy na elewacji znajdują się zacieki lub inne wyjątkowo mocne zabrudzenia używamy do ich usunięcia odpowiednio dobranej chemii. W przypadku wyższych budynków do wykonania prac niezbędny jest podnośnik koszowy lub zwyżka, a także w razie konieczności liny alpinistyczne, w zależności od specyfikacji i rodzaju zamówienia. Czysty budynek poprawia jego wygląd i nadaje świeżości. Przede wszystkim oferujemy mycie i czyszczenie elewacji Dąbrowa Górnicza. Przy usuwaniu zabrudzeń doczyszczamy także zanieczyszczenia organiczne takie jak grzyby, glony czy pleśnie. Innymi słowy zabrudzenia miejskie takie jak sadza, kurz i pył. Po czyszczeniu istnieje dodatkowo możliwość impregnacji lub renowacji obiektu w tym poprawienia jego koloru, czyli malowania obiektu.

Czyszczenie elewacji Dąbrowa Górnicza Czyszczenie elewacji

Film czyszczenie i mycie elewacji Dąbrowa Górnicza

Czyszczenie elewacji

Jak umyć elewację? Ile kosztuje mycie elewacji? Elewacje przede wszystkim czyścimy urządzeniami myjącymi na gorącą wodę, odpowiednio dobierając ciśnienie do danego rodzaju powierzchni. Tą pracę najlepiej powierzyć jest specjalistom, gdyż nie trudno jest o uszkodzenie elewacji. Ponadto koszt i cena za czyszczenie elewacji uzależniona jest od rodzaju i wysokości czyszczonej powierzchni, a także od rodzaju zabrudzeń. W przypadku oferty uwzględniamy także, dostęp do czyszczonych ścian. Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowy cennik naszych usług.

Cennik mycia elewacji.

Rodzaj usługi Metraż powyżej 300 m² 50 – 300 m²
Czyszczenie elewacji z pleśni, grzybów, mchu   5 – 8 zł / m²  7 – 10 zł / m²
Czyszczenie elewacji z kurzu, pyłu, sadzy, zacieków   6 – 7 zł m²  8 – 10 zł / m²
Czyszczenie piaskowca, elewacji powyżej 500 m²  wycena indywidualna
Malowanie elewacji i uzupełnianie ubytków   12 – 15 zł / m² 16 – 20 zł / m²
Impregnacja elewacji   4 – 5 zł / m² 6 – 7 zł / m²

Cena za malowanie ustalana jest indywidualnie.

Profesjonalne czyszczenie elewacji Dąbrowa Górnicza

Przede wszystkim do naszych zadań jednak należy czyszczenie elewacji, odnawianie powierzchni, wszelkie czyszczenie fasad. Staramy się być elastyczni, zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Proces czyszczenia odbywa się metodą wysokociśnieniową, skutecznie eliminując mleczko cementowe, rdzę, sól czy cynk. Jednak mycie betonu jest w wielu przypadkach bardzo ważne, ponieważ przedłuża żywotność budynków, zapewniając im dodatkowo ładniejszą prezencję. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, aby zapoznać się ze szczegółami oraz ofertą cenową. Współpracujemy również w zakresie czyszczenia powierzchni z licznymi firmami i instytucjami.

Czyszczenie elewacji Będzin Mycie elewacji Będzin

Jeden sukces, renomy nie czyni, za to szereg spektakularnych realizacji z cała pewnością tak.

Cena za czyszczenie elewacji przede wszystkim uzależniona jest od stopnia zabrudzenia budynku oraz jego wielkości. Działamy na wysokiej klasy urządzeniach, dlatego też stawiamy na jakość i sumienność w wykonywaniu naszych prac. Naszym stałym partnerom daliśmy się poznać jako sumienna firma. Jednak zajmujemy się utrzymaniem czystości elewacji w obiektach użyteczności publicznej na terenie całego województwa. Ponadto oferujemy usuwanie zabrudzeń graffti z powierzchni zewnętrznych. Innymi słowy czyścimy każdy rodzaj elewacji.

Impregnacja oraz dodatkowo malowanie budynków to nasza główna oferta. Do oczyszczania powierzchni ścian używamy specjalistycznego sprzętu, moc strumienia wody uzależniona jest od rodzaju czyszczonej fasady. W trakcie wykonywania naszych usług wykorzystujemy specjalne dobrane końcówki do bezinwazyjnego czyszczenia elewacji z tynku, kamienia, betonu, klinkieru i nie tylko. Przede wszystkim po wykonanej pracy, czysta elewacja i odświeżona budynku poprawia jego wygląd oraz podnosi prestiż. Kontakt z naszą firmą znajdą Państwo poprzez formularz lub klikając w link Kontakt.

Mycie i czyszczenie elewacji Dąbrowa Górnicza

Innymi słowy zapraszamy Państwa, także do obejrzenia przykładowych referencji naszej firmy w dziale Referencje. Więcej szczegółowych informacji udzielamy drogą e-mailową pod adresem info@czyszczenie.pl. Czyszczenie elewacji Dąbrowa Górnicza, mycie i impregnacja fasad obiektów. Oferujemy naszym Klientom fachowe doradztwo i bezpłatną wycenę. Skuteczne czyszczenie ścian budynków z zabrudzeń organicznych, a także mchu, pleśni czy nawet farby. Do naszych zadań należy czyszczenie elewacji, odnawianie powierzchni, wszelkie czyszczenie zewnętrzne obiektów i fasad, dlatego współpraca z nami to czysta przyjemność.

Czyszczenie elewacji Dąbrowa Górnicza Mycie elewacji