Czyszczenie kostki Rzeszów

Kostka brukowa to materiał, który ulega częstym i z biegiem upływu czasu silnym zabrudzeniom. Jako firma z wieloletnim stażem zajmujemy się realizacją usługi czyszczenia i mycia nie tylko fasad budynków, ale także wszelakich powierzchni płaskich. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się zwykle pod wpływem wysokiego ciśnienia wody, co gwarantuje usuwanie zabrudzeń po budowlanych, mycie smarów czy olejów. Wysokociśnieniowe urządzenie zapewnia natychmiastowy efekt. Usuwanie zabrudzeń atmosferycznych, a także usuwane mchu, kurzu to przykłady naszych usług. Dzięki dobraniu odpowiedniej i sprawdzonej chemii potrafimy poradzić sobie z wyjątkowo ciężkimi zabrudzeniami, takimi jak oleje, farby, tłuszcze czy gumy do żucia. Oferujemy Państwu profesjonalne mycie i czyszczenie kostki Rzeszów i okolice.

Czyszczenie kostki Rzeszów

Mycie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej jest ważne, jeśli myślimy o przedłużeniu jej żywotności oraz ochronie przed zarysowaniami, zaciekami i ścieraniem. Mycie kostki zapobiega również osadzaniu się na jej powierzchni mchu i porostów. Wszystkie te zabiegi mają więc na celu uzyskanie oczekiwanego, ładnego efektu. Pielęgnacja kostki brukowej oraz impregnacja kostki dokonywana jest za pomocą preparatów mikrobiologicznych czy spowalniających np. rozrost mchu, porostów itp. Do impregnacji kostki używamy dwóch rodzajów chemii. Przy jej pomocy oraz przy zastosowaniu opryskiwaczy ogrodowych lub pędzli, nałożona warstwa impregnatu zabezpiecza powierzchnię na lata.

Usuwanie oleju i zabrudzeń z kostki brukowej

Oprócz czyszczenia kostki brukowej z zabrudzeń pochodzenia organicznego czy zabrudzeń ciężkich, takich jak smary czy olej silnikowy. Posiadamy doświadczenie oraz niezbędną i przyjazną dla środowiska chemię. Cena za usługę czyszczenia i impregnacji kostki brukowej uzależniona jest od metrażu czyszczonej powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Przykładowy cennik usług mycia przedstawiamy Państwu poniżej:

Rodzaj usługi Metraż > 150 m² 50 – 150 m²
Czyszczenie kostki z mchu i zabrudzeń organicznych   5 – 6 zł / m²   7 – 8 zł / m²
Impregnacja kostki brukowej   4 – 5 zł / m²   6 – 7 zł / m²
Czyszczenie kostki z tłuszczy, farb, sprayu   wycena indywidualna
Czyszczenie kostki z oleju, rdzy, cementu   wycena indywidualna
Fugowanie kostki piaskiem    2 – 3 zł / m²    4 – 5 zł / m²

Czyszczenie kostki Rzeszów Czyszczenie kostki Rzeszów

Profesjonalne czyszczenie kostki Rzeszów i okolice

Czyścimy kostki przy użyciu myjek ciśnieniowych, na zimną lub gorącą wodę. Używamy nakładek T-Racer, do szybszej i efektywniejszej pracy. Istnieje także możliwość nałożenia na kostkę warstwy impregnatu, czyli efektu mokrej kostki oraz fugowania powierzchni piaskiem. Zajmujemy się profesjonalnym doczyszczaniem powierzchni zewnętrznych takich jak mury, ogrodzenia, tarasy, balkony itp.

Czyszczenie kostki Rzeszów

Firma czyszcząca oferujemy czyszczenie kostki Rzeszów. Kontakt z nami pod numerem telefonu 731 029 029 lub klikając w link Kontakt.