Czyszczenie kostki Zielonki

Kostka brukowa to materiał, który ulega częstym i nierzadko silnym zabrudzeniom. Jako firma z wieloletnim stażem zajmujemy się realizacją usługi czyszczenia i mycia wszelakich powierzchni płaskich. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się zwykle pod wpływem ciśnienia oraz gorącej wody, co gwarantuje usuwanie nawet ciężkich zabrudzeń. Wysokociśnieniowe urządzenie zapewnia natychmiastowy i oczekiwany efekt czystej kostki. Usuwamy zabrudzenia atmosferyczne, ale także zabrudzenia trudne takie jak mech, plamy oleju silnikowego, tłuszcze kuchenne, rdze, wycieki itp. Czyszczenie kostki Zielonki to jedna z ofert, które proponujemy naszym Klientom. Po czyszczeniu istnieje możliwość fugowania, impregnacji oraz koloryzacji, czyli efektu mokrej kostki.

Czyszczenie kostki Zielonki Czyszczenie kostki brukowej ZielonkiCzyszczenie kostki Mycie

Mycie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej jest ważne, jeśli myślimy o przedłużeniu jej żywotności oraz ochronie przed zarysowaniami, zaciekami i ścieraniem. Mycie kostki, a następnie jej fugowanie zapobiega również osadzaniu się na powierzchni mchu i porostów. Wszystkie te zabiegi mają więc na celu uzyskanie oczekiwanego, ładnego efektu. Pielęgnacja kostki brukowej oraz impregnacja kostki dokonywana jest za pomocą preparatów mikrobiologicznych czy spowalniających np. rozrost mchu, porostów itp. Do impregnacji używamy dwóch rodzajów preparatów do wyboru. Przykładowe prace jakie do tej pory wykonaliśmy znajdą Państwo na stronie w dziale referencje, a pełną naszą ofertę tutaj.

Impregnacja kostki

Czyszczeniem i impregnacją kostki brukowej zajmujemy się praktycznie od początku istnienia naszej firmy. Zaufało nam wielu Klientów zarówno prywatnych jak i firmowych. Posiadamy kilka urządzeń ciśnieniowych i sprawdzoną chemię, dzięki której możemy poradzić sobie z wyjątkowo trudnymi zabrudzeniami takimi jak rdza czy olej silnikowy, po wykonanym czyszczeniu istnieje możliwość zabezpieczenia powierzchni kostki brukowej.

Czyszczenie kostki Zielonki

Czyszczenie kostki Zielonki cennik:

Rodzaj usługi Cena bez materiału Cena z materiałem
Czyszczenie kostki z mchu i zabrudzeń organicznych od 6 zł / m²
Czyszczenie kostki + impregnacja od 6 zł / m² od 9 zł / m²
Czyszczenie kostki z rdzy, tłuszczy, farb od 25 zł / m²
Czyszczenie kostki z oleju od 30 zł / m²
Fugowanie kostki brukowej od 2 zł / m² od 4 zł / m²

Czyszczenie kostki Zielonki

Czyszczenie kostki brukowej

Pracujemy na urządzeniach 200, 350 i 500 bar w razie potrzeby także na gorącą wodę. Używamy nakładki czyszczącej. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą adresem Kontakt. Informacje dotyczące oferty, uzyskacie Państwo także  drogą e-mailową: info@czyszczenie.pl. Jedna z usług, które posiadamy to czyszczenie kostki Zielonki, jako nieliczni oferujemy impregnacje kostki brukowej naszym Klientom.