Sprzątanie pobudowlane Jastrzębie-Zdrój

Sprzątanie pobudowlane Jastrzębie-Zdrój to oferta skierowana głównie do Klientów firmowych, ponieważ zajmujemy się doczyszczaniem obiektów o dużych powierzchniach. Mycie powierzchni po budowie firm, magazynów, hal, biur, czy domów jednorodzinnych – to my. Ponadto znajdą w naszej bogatej ofercie Państwo mycie okien, czyszczenie posadzek i płytek, stałe utrzymanie czystości i porządku. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie jakościowym i w rozsądnej cenie.

Sprzątanie po budowie

Mycie po budowie

Kompleksowe, jedorazowe i stałe utrzymanie czystości powierzchni obiektów firmowych i magazynowych, sprzątanie po remoncie i budowie przy użyciu profesjonalnego sprzętu. W naszej firmie zatrudniamy tylko przeszkolonych pracowników dzięki temu uzyskać możemy efekt doskonałej jakości prac. Doczyszczanie przemysłowe po budowie, po remoncie, mycie i doczyszczanie powierzchni profesjonalnymi odkurzaczami, szorowarkami oraz chemią.

Sprzątanie pobudowlane

Sprzątanie pobudowlane

Pełna oferta naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie w dziale oferta, natomiast informacje o naszej firmie pod linkiem – O firmie. Zajmujemy się głównie maszynowym myciem po budowie. Posiadamy w swojej ofercie urządzenia do profesjonalnego czyszczenia każdej powierzchni. Dobieramy chemię w zależności od rodzaju powierzchni oraz stopnia zabrudzeń. Po wykonanej usłudze sprzątania powierzchni, oferujemy Państwu także, stałe utrzymanie czystości obiektu.

Sprzątanie pobudowlane Jastrzębie-Zdrój

Sprzątanie po budowie Jastrzębie-Zdrój

Sprzątanie po budowie

Zaufało nam wielu Klientów prywatnych oraz firmowych z regionu, dzięki czemu przyczynili się oni tym samym do naszego rozwoju. Zapraszamy do stałej współpracy firmy, biura, magazyny oraz zakłady przemysłowe. Możemy doczyścić maszynowo powierzchnie o wielkich gabarytach, mamy doświadczenie w realizacji tego typu usług od kilkunastu lat. Sprzątamy po budowie kompleksowo, pracujemy 7 dni w tygodniu.

Kontakt e-mailowy: info@czyszczenie.pl