Sprzątanie pobudowlane Limanowa

Sprzątanie pobudowlane Limanowa to oferta skierowana głównie do Klientów firmowych, ponieważ zajmujemy się doczyszczaniem obiektów o dużych powierzchniach. Mycie powierzchni po budowie firm, magazynów, hal, biur, czy domów jednorodzinnych – to my. Ponadto znajdą w naszej bogatej ofercie Państwo mycie okien, czyszczenie posadzek i płytek, stałe utrzymanie czystości i porządku. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie jakościowym i w rozsądnej cenie.

Sprzątanie po budowie

Mycie po budowie

Kompleksowe, jedorazowe i stałe utrzymanie czystości powierzchni obiektów firmowych i magazynowych, sprzątanie po remoncie i budowie przy użyciu profesjonalnego sprzętu. W naszej firmie zatrudniamy tylko przeszkolonych pracowników dzięki temu uzyskać możemy efekt doskonałej jakości prac. Doczyszczanie przemysłowe po budowie, po remoncie, mycie i doczyszczanie powierzchni profesjonalnymi odkurzaczami, szorowarkami oraz chemią.

Sprzątanie pobudowlane

Sprzątanie pobudowlane

Pełna oferta naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie w dziale oferta, natomiast informacje o naszej firmie pod linkiem – O firmie. Zajmujemy się głównie maszynowym myciem po budowie. Posiadamy w swojej ofercie urządzenia do profesjonalnego czyszczenia każdej powierzchni. Dobieramy chemię w zależności od rodzaju powierzchni oraz stopnia zabrudzeń. Po wykonanej usłudze sprzątania powierzchni, oferujemy Państwu także, stałe utrzymanie czystości obiektu.

Sprzątanie pobudowlane Limanowa

Sprzątanie po budowie Limanowa

Sprzątanie po budowie

Zaufało nam wielu Klientów prywatnych oraz firmowych z regionu, dzięki czemu przyczynili się oni tym samym do naszego rozwoju. Zapraszamy do stałej współpracy firmy, biura, magazyny oraz zakłady przemysłowe. Możemy doczyścić maszynowo powierzchnie o wielkich gabarytach, mamy doświadczenie w realizacji tego typu usług od kilkunastu lat. Sprzątamy po budowie kompleksowo, pracujemy 7 dni w tygodniu.

Kontakt e-mailowy: info@czyszczenie.pl