Wypożyczalnia odkurzacza piorącego

Wypożyczalnia odkurzacza piorącego Karcher Kraków, mieści się ozy ulicy Grzybki 10 w Krakowie. Oferujemy urządzenia nowe lub w pełni sprawne, których używamy w naszej firmie. Wynajem odkurzacza piorącego Karcher na jedną dobę wystarczy, by odświeżyć swoje mieszkanie. Wyprać dywan czy wykładzinę lub ulubioną sofę czy kanapę to już nie problem. Za 55 złotych mogą Państwo wypożyczyć profesjonalny odkurzacz piorący i wraz z polecaną przez nas chemią poradzić sobie nawet ze starymi zabrudzeniami. Duży i łatwy w obsłudze sprzęt do prania na mokro przystosowany jest do prac domowych, bez posiadania specjalistycznej wiedzy.

Cena za dobę – 55 złotych.

Cena za weekend – 70 złotych.

Wypożyczalnia odkurzacza piorącego

Profesjonalna wypożyczalnia odkurzacza piorącego Kraków

Oferujemy nowe oraz używane maszyny piorące firmy Karcher oraz Santoemma. Niezawodne urządzenia do samodzielnego czyszczenia wykładzin, dywanów, tapicerki samochodowej i nie tylko. Odkurzacz piorący, który oferujemy to urządzenie przeznaczone do szybkiej i sprawnej pracy. Urządzenie dostępnej w naszej firmie pracuje w trybie spryskiwania i odsysania. Doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju wykładzin dywanowych i tapicerek meblowych oraz samochodowych. Odkurzacz piorący odświeża kolory, oferujemy na miejscu zakup profesjonalnej chemii do usuwania plam i ciężkich zabrudzeń. Maszyna posiada dwa zbiorniki po 10 litrów, na brudną oraz czystą wodę. Po nałożeniu środka do szorowania dostępnego w naszej firmie, powierzchnie należy dokładnie odkurzyć odkurzaczem piorącym, który pozostawi ją wilgotną na kilka godzin. Po tym czasie tapicerka meblowa lub dywan będą czyste i suche.

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących Kraków

Jak działa odkurzacz piorący FILM

Przejrzyste warunki wynajmu naszych urządzeń, dostosowanie się do potrzeb Klienta sprawia, że wypożyczenie urządzenia czyszczącego takiego jak odkurzacz piorący jest łatwe i proste. Zamawiając sprzęt mogą Państwo złożyć zamówienie wpisując termin odbioru odkurzacza pod emailem – wypozyczalnia@czyszczenie.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu: 731 029 029.

Moc: 1250 W
Tryb pracy: na mokro
Silnik: elektryczny

Mapa dojazdu: ul. Grzybki 10, Kraków.

Więcej informacji o pozostałych maszynach do profesjonalnego czyszczenia powierzchni dostępnych w naszej wypożyczalni znajdą Państwo pod linkiem: Wypożyczalnia Kraków.

Wypożyczalnia odkurzacza piorącego Kraków, ul. Grzybki 10.
wypozyczalnia@czyszczenie.pl