Czyszczenie posadzki Mikołów

Czyszczenie, mycie i doczyszczanie posadzek przemysłowych to jedne z usług, którymi profesjonalnie zajmuje się nasza firma już od kilkunastu lat. Do wykonania prac używamy wysokiej klasy szorowarek jedno tarczowych oraz automatów zbierających, które w połączeniu ze sprawdzoną chemią dają oczekiwane efekty końcowe czystej podłogi. Istnieją dwa możliwości czyszczenia posadzek przemysłowych oraz mycia i doczyszczania hal. Pierwszą jest mycie posadzek automatami szorująco-zbierającymi, urządzenia te można spotkać na co dzień na przykład w dużych marketach czy galeriach handlowych. Metoda ta polega na myciu oraz jednoczesnym zbieraniu zabrudzeń z górnej powierzchni posadzki oraz jednoczesnym automatycznym suszeniu umytej powierzchni. Posiadamy kilka rodzajów maszyn, które wybieramy w zależności od wielkości danej hali czy magazynu.

Profesjonalne Czyszczenie i mycie podłóg

Druga metoda do czyszczenie lub inaczej doczyszczanie posadzek. Metoda polega na użyciu szorowarki jednotarczowej wraz z padem i silną chemią. Po czyszczeniu zabrudzenia wciągane są do odkurzacza przemysłowego. Usuwamy ciężkie zabrudzenia z hal zostawiając posadzkę jasną i czystą. Oferujemy Państwu czyszczenie posadzki Mikołów i okolice.

Czyszczenie posadzki Mikołów

Ile kosztuje czyszczenie posadzki?

Ceny mycia lub doczyszczania posadzek przemysłowych, uzależniona jest od wielkości obiektu oraz sposobu wykonania prac. Samo mycie z kurzu, pyłu itp. zabrudzeń oscyluje w granicach 0,50 za m². Natomiast doczyszczanie posadzek szorowarkami jednotarczowymi z ciężkich zabrudzeń zaczyna się od 7 zł za m² w zależności od stopnia zabrudzenia oraz wielkości obiektu. Usuwamy zabrudzenia z oleju, smaru, opon, tłuszczy i nie tylko. Zaufało nam wielu Klientów zarówno prywatnych jak i indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przygotujemy dla Państwa dostosowaną do potrzeb ofertę cenową. Istnieje możliwość jednorazowego mycia lub czyszczenia hali, ale również zajmujemy się cyklicznym, czyli stałym utrzymaniem czystości posadzek przemysłowych.

Czyszczenie płytek w Mikołowie

Działamy na terenie Śląska i okolic, oferujemy naszym klientom wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz korzystne ceny i szybkie terminy. Dzięki elastyczności oraz bogatemu parku maszyn i wiedzy, potrafimy poradzić sobie z wyjątkowo ciężkimi zabrudzeniami. Współpracujemy z producentami najlepszej chemii, wybierając odpowiednią do rodzaju zabrudzeń. Współpracujemy z producentami chemii z kraju i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę cenową.

Czyszczenie posadzki Mikołów

Cennik czyszczenie podłóg i posadzek

Rodzaj usługi > 400 m²100 m² – 400 m²
Wycena i dojazdbezpłatnie bezpłatnie
Doczyszczanie posadzek i płytek z fugami7 – 8zł / m²9 – 10 zł / m²
Impregnacjawycena indywidualnawycena indywidualna
Usuwanie cementu, rdzy, wycieków, opon, olejuwycena indywidualnawycena indywidualna
Powierzchnia powyżej 1000 m²wycena indywidualna
  • Minimalne zamówienie czyszczenia posadzek wynosi 100 m²

Kontakt z naszą firmą poprzez formularz lub klikając w link Kontakt. Współpraca z nami to czysta przyjemność. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny. Zapraszamy także do naszego sklepu online pod adresem Sklep Czyszczenie.pl. Przy stałej współpracy cena ustalana jest indywidualnie. Więcej informacji info@czyszczenie.pl

Proces czyszczenia posadzki

Czyszczenie posadzek maszynowo to skuteczny i efektywny sposób na usunięcie brudu, plam, oraz innych zabrudzeń z różnego rodzaju podłóg. Proces ten jest szczególnie przydatny w przemyśle, magazynach, centrach handlowych i innych dużych przestrzeniach, gdzie manualne czyszczenie byłoby bardzo pracochłonne i czasochłonne. Poniżej przedstawiam opis czyszczenia posadzek maszynowo:

  • Przygotowanie obszaru: Przed rozpoczęciem procesu czyszczenia konieczne jest odpowiednie przygotowanie obszaru. Należy usunąć wszelkie przeszkody, takie jak meble, skrzynki, palety, czy inne przedmioty, które mogą utrudniać pracę maszynie do czyszczenia posadzek.
  • Wybór odpowiedniej maszyny: Wybierz odpowiednią maszynę do czyszczenia posadzek, która jest dostosowana do rodzaju podłogi oraz stopnia zabrudzenia. Istnieją różne typy maszyn, takie jak zamiatarki, odkurzacze przemysłowe, maszyny szorujące, które są dostosowane do różnych zadań.
  • Przygotowanie detergentów: Przygotuj odpowiednie detergenty lub środki czyszczące, które są zalecane do danego rodzaju podłogi i zabrudzenia. Należy również zadbać o właściwe rozcieńczenie detergentów, aby nie uszkodzić powierzchni.
  • Maszynowe zamiatanie: Jeśli na podłodze znajdują się luźne zabrudzenia, pierwszym krokiem jest ich zamiatanie za pomocą maszyny zamiatarki. Proces ten usuwa pył, piasek i inne większe zanieczyszczenia.
  • Maszynowe szorowanie: Jeśli podłoga nadal wymaga głębszego czyszczenia, używamy maszyny szorującej. Maszyna ta rozprowadza detergent na powierzchni i jednocześnie usuwa brud za pomocą szczotek lub innych odpowiednich narzędzi. Szorowanie jest skuteczne w usuwaniu trudniejszych plam i zabrudzeń.
  • Odkurzanie: Po zakończeniu procesu szorowania, używamy maszyny odkurzającej, aby usunąć resztki detergentu i wody. Odkurzacz przemysłowy zasysa wodę i zabrudzenia z powierzchni, pozostawiając posadzkę suchą i czystą.
  • Kontrola jakości: Po zakończeniu procesu czyszczenia warto dokładnie sprawdzić posadzkę, aby upewnić się, że nie pozostały żadne plamy ani zabrudzenia.

Czyszczenie posadzek maszynowo jest nie tylko bardziej efektywne niż manualne czyszczenie, ale również bardziej higieniczne, ponieważ redukuje kontakt człowieka z detergentami i zabrudzeniami. Jest to ważne zwłaszcza w miejscach, gdzie zachowanie czystości i higieny jest priorytetem, takich jak zakłady produkcyjne czy centra medyczne.