czyszczenie-plczyszczenie-pl

O firmie

Czyszczenie.pl

Czyszczenie.pl działa na rynku usług profesjonalnego czyszczenia i malowania powierzchni od 2004 roku. Od początku istnienia naszej firmy dbamy przede wszystkim o jakość oferowanych przez nas usług. Przez kilkanaście lat naszej działalności wykonywaliśmy i wykonujemy zlecenia nawet dla najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zarówno utrzymanie czystości wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. Po wykonanej usłudze usuwania graffiti istnieje możliwość pomalowania budynku. Współpracujemy z instytucjami i firmami z regionu, które przykładają się tym samym do naszego rozwoju. Dla stałych klientów posiadamy rabaty oraz korzystniejsze warunki cenowe.

Oprócz stałego kompleksowego utrzymania czystości wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów proponujemy usługi specjalistycznego czyszczenia oraz malowania powierzchni. Usuwanie graffiti, czyszczenie elewacji, marmuru, piaskowca. Używamy profesjonalnego sprzętu oraz profesjonalnej i sprawdzonej środków, dzięki temu możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Posiadamy kilka zestawów maszyn czyszczenia elewacji i usuwania graffiti, możemy więc wykonać prace sprawnie i fachowo. Dzięki doświadczeniu i wsparciu ekspertów oferujemy także malowanie elewacji. W przypadku czyszczenia profesjonalnego używamy myjek spalinowych z silnikiem benzynowym oraz podgrzewaczy wody do 120 stopni C, nasadki do czyszczenia odpowiednich powierzchni oraz przyjazną dla środowiska i skuteczną chemię. Pracujemy dla najlepszych.

Rozwój

Od momentu powstania naszej firmy ciągle stawiamy na rozwój oraz jakość oferowanych przez nas usług. Poprzez dobór właściwych środków oraz profesjonalnych maszyn, ułatwiających szeroko pojęte usługi czyszczenia. Dzięki nim oferujemy naszym klientom starannie wykonaną pracę i atrakcyjną cenę. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w regionie, zaufało nam wiele firm i instytucji.

Oferujemy najwyższy poziom utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Profesjonalne usuwanie graffiti przy użyciu chemii i odpowiedniego sprzętu, malowanie ścian i elewacji, zabezpieczenie powierzchni, poprawa koloru kostki brukowej i fasady, to tylko kilka przykładów oferowanych przez nas usług, które dzięki skutecznemu rozwojowi oferujemy naszym klientom.

Doradzimy oraz darmowo wycenimy usługę dla Państwa. Oferty cenowe wysyłamy najczęściej drogą elektroniczną. Można się również z nami skontaktować za pomocą chata online na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy.

Misja

Misją firmy jest wykonywanie prac na jak najlepszym poziomie jakościowym. Zadowolenie naszych klientów z wykonanych przez nas prac generuje, bowiem kolejne zlecenia z polecenia. Uważamy, że najlepsza rekomendacją jest zadowolony klient. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze usługi były wykonywane szybko sprawnie i na wysokim poziomie jakościowym. Oferujemy Państwu specjalistyczne usługi czyszczenia zarówno dla firm jak i klientów prywatnych. Priorytetem naszej firmy jest wysoka jakość oferowanych przez nas prac. Naszym klientom oferujemy usuwanie graffiti z każdej, także niezabezpieczonej powierzchni, czyszczenie elewacji, malowanie elewacji, utrzymanie w czystości obiektów, sprzedaż sprawdzonej i profesjonalnej chemii.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.