czyszczenie-plczyszczenie-pl

O firmie Czyszczenie.pl

Czyszczenie.pl

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi czyszczące. Dobrze wykonane powierzone nam obowiązki oraz zadowolenie Klientów jest dla nas najwyższym celem i zadaniem. Czyszczenie.pl działa na rynku usług profesjonalnego czyszczenia i utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów od 2009 roku. Od początku istnienia naszej firmy dbamy przede wszystkim o jakość oferowanych przez nas usług. Przez kilkanaście lat naszej działalności wykonywaliśmy i wykonujemy zlecenia nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy zarówno utrzymanie czystości kompleksowe, czyli stałe, jak i jednorazowe doczyszczanie powierzchni.  Współpracujemy z instytucjami i firmami z regionu, które przykładają się tym samym do naszego rozwoju. Dla stałych Klientów posiadamy rabaty oraz korzystniejsze warunki cenowe.

Na zewnątrz obiektów proponujemy usługi specjalistycznego czyszczenia powierzchni. Sprzątanie dużych powierzchni, usuwanie graffiti, czyszczenie elewacji, marmuru, piaskowca, kostki czy posadzki magazynowej o wielkich powierzchniach to nasza specjalizacja. Używamy profesjonalnego sprzętu oraz sprawdzonych środków, dzięki temu możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. Działamy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Nasze przykładowe realizacje można zobaczyć w dziale https://czyszczenie.pl/referencje/.

Posiadamy kilka zestawów maszyn czyszczenia posadzek i usuwania farb, graffiti, możemy więc wykonać prace sprawnie i fachowo. Dzięki doświadczeniu i wsparciu ekspertów oferujemy także malowanie elewacji dla firm. W przypadku czyszczenia profesjonalnego używamy myjek spalinowych z silnikiem benzynowym, elektrycznym oraz podgrzewaczy wody do 120 stopni C, nasadki do czyszczenia odpowiednich powierzchni oraz przyjazną dla środowiska i skuteczną chemię. Pracujemy dla najlepszych.

Rozwój

Od momentu powstania naszej firmy ciągle stawiamy na rozwój oraz jakość oferowanych przez nas usług. Poprzez dobór właściwych środków oraz profesjonalnych maszyn, ułatwiających szeroko pojęte usługi czyszczenia. Dzięki nim oferujemy naszym Klientom starannie wykonaną pracę i atrakcyjną cenę. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w regionie, zaufało nam wiele firm i instytucji.

Oferujemy najwyższy poziom utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Profesjonalne usuwanie graffiti przy użyciu chemii i odpowiedniego sprzętu, czyszczenie powierzchni magazynowych i hal, malowanie ścian i elewacji, zabezpieczenie powierzchni, poprawę koloru kostki brukowej i fasady, to tylko kilka przykładów oferowanych przez nas usług, które dzięki skutecznemu rozwojowi oferujemy naszym Klientom.

Doradzimy oraz darmowo wycenimy usługę dla Państwa. Oferty cenowe wysyłamy najczęściej drogą elektroniczną. Można się również z nami skontaktować za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie.

Misja

Misją firmy jest wykonywanie prac na jak najlepszym poziomie jakościowym. Zadowolenie naszych Klientów z wykonanych przez nas prac generuje, bowiem kolejne zlecenia z polecenia. Uważamy, że najlepsza rekomendacją jest zadowolony Klient. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze usługi były wykonywane szybko sprawnie i na wysokim poziomie jakościowym.

Priorytetem naszej firmy jest wysoka jakość oferowanych przez nas prac. Naszym Klientom oferujemy utrzymanie kompleksowe obiektów, czyszczenie posadzki, mycie maszynowe posadzki przemysłowej, usuwanie graffiti z każdej, także niezabezpieczonej powierzchni, czyszczenie elewacji, kostki brukowej, malowanie, utrzymanie wewnątrz i na zewnątrz obiektów, sprzedaż i dostarczanie profesjonalnej chemii.