Usuwanie graffiti

Usuwanie graffiti to zadanie niemal niemożliwe do zrealizowania samodzielnie, bez użycia specjalistycznego sprzętu. Czyszczenie elewacji i usuwanie graffiti to główne usługi, które wykonujemy w sposób kompleksowy i skuteczny od wielu lat. W tym celu dysponujemy indywidualnie dobranymi metodami oraz urządzeniami, które efektywnie pomagają usunąć zabrudzenia ze ścian oraz elewacji budynków. Co ważne, środki, z jakich korzystamy są w pełni bezpieczne dla środowiska. Usuwanie graffiti metodami ekologicznymi to już dziś konieczność, ale także standard działania specjalistycznych firm. Proces usuwania obejmuje powierzchnie twarde, nieabsorbujące, ale także gładkie i delikatne, co zapewnia łatwe i szybkie czyszczenie graffiti. Województwo małopolskie oraz śląskie to główny zakres naszych działań, choć staramy się docierać także poza ten obszar. Chemiczne usuwanie graffiti to jeszcze nie wszystko, ponieważ następnym krokiem jest zabezpieczenie powierzchni przed kolejnymi próbami ich zabrudzenia oraz przed niszczeniem elewacji. Oferujemy usuwanie graffiti i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Usuwanie Graffiti Usuwanie Graffiti

Profesjonalne malowanie i czyszczenie elewacji budynków

Czyszczenie elewacji jest dziś bardzo powszechne i niezwykle pożądane. Mycie ścian budynku należy powierzyć profesjonalistom. Stopień ich zabrudzenia jest zależny od umiejscowienia obiektu. Jeśli będzie sąsiadował z ulicą, wówczas niezbędne jest regularne czyszczenie elewacji. Metody do tego stosowane dobiera się według poziomu ich efektywności, które zwykle sugeruje fachowa firma. Czyszczenie elewacji ceglanej będzie wymagało innego systemu działania, aniżeli czyszczenie elewacji drewnianej. Oferujemy usuwanie graffiti. Mycie powierzchni zachodzi np. za pomocą demineralizowanej wody podgrzanej do oczekiwanej temperatury. Czyszczenie elewacji myjką ciśnieniową można również wykonywać z wykorzystaniem środków chemicznych, jednak ich działanie należy uprzednio dokładnie sprawdzić, aby nie okazały się zbyt agresywne, a dodatkowo nie zanieczyszczały środowiska. Czyszczenie fasady budynku, bez względu na to czy jest to czyszczenie piaskowca lub może czyszczenie kamienia, zawsze należy powierzyć specjalistom, ponieważ samodzielna ingerencja będzie się wiązać z ryzykiem zniszczenia np. powierzchni ścian.

 Usuwanie Graffiti 

Usuwanie graffiti

Czyszczenie elewacji budynków, usuwanie zabrudzeń i mycie zanieczyszczeń staje się dziś bardzo powszechną usługą. Renowacja budynków jest często konieczna i pożądana, ale czasem wystarczy tylko czyszczenie fasady, aby uzyskać znakomity efekt estetyczny.

Usuwanie Graffiti 

Usuwamy graffiti między innymi z następujących powierzchni:

 • Piaskowiec
 • Tynk
 • Klinkier
 • Szkło
 • Płytki
 • Drewno
 • Plastik
 • Metal
 • Cegła
 • Beton
 • Inne

Usuwanie graffiti z każdej powierzchni

 Usuwanie Graffiti

Oferujemy naszym klientom profesjonalną usługę, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Zajmujemy się realizacją zleceń zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Usuwanie glonów i pleśni, ale także czyszczenie fasady budynku z kurzu i nagromadzonego latami brudu odbywa się szybko i skutecznie, a nade wszystko nie obciąża środowiska chemicznymi detergentami. Jest bezpieczne dla ludzi i otoczenia. Czyszczenie fasady i mycie elewacji pozwala zachować oryginalny kolor budynków, ładny wygląd i estetycznych charakter. Czyszczenie fasad to także renowacja i konserwacja tynków, betonu czy cegieł, a nade wszystko kamienia. Mycie piaskowca, impregnacja elewacji oraz wszelkie działania mające na celu uzyskanie estetycznego wizerunku budynku.

 • elewacji budynku
 • kostki brukowej
 • posadzek i płytek
 • graffiti z każdej powierzchni
 • plam oleju samochodowego

Polecamy także profesjonalne czyszczenie powierzchni tzw. Piaskowanie. Współpraca z nami to czysta przyjemność. Profesjonalne usuwanie graffiti. Malowanie ścian i elewacji. Kontakt z naszą firmą poprzez chat online lub klikając w link Kontakt.

Sklep online Sklep Czyszczenie.pl.
Więcej informacji info@czyszczenie.pl