Czyszczenie elewacji Mikołów

Czyszczeniem elewacji oraz budynków zewnętrznych zajmujemy się od początku istnienia naszej firmy, kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość oferowanych przez nas usług. Budynki czyścimy przy pomocy podnośnika koszowego lub zwyżki, ale także za pomocą lin alpinistycznych, w zależności od specyfikacji i rodzaju zamówienia. Czysty budynek poprawia jego wygląd i nadaje świeżości. Oferujemy mycie i czyszczenie elewacji Mikołów. Przy usuwaniu zabrudzeń doczyszczamy także zanieczyszczenia organiczne takie jak grzyby, glony czy pleśnie, ale również zabrudzenia miejskie takie jak sadza, kurz i pył. Po czyszczeniu istnieje możliwość impregnacji lub renowacji obiektu w tym poprawienia jego koloru.

Czyszczenie elewacji Mikołów Czyszczenie elewacji Mikołów

Czyszczenie elewacji

Jak umyć elewację? Ile kosztuje mycie elewacji. Elewacje czyścimy urządzeniami myjącymi na gorącą wodę, odpowiednio dobierając ciśnienie do rodzaju oczyszczanej powierzchni. Tą pracę lepiej powierzyć jest specjalistom, gdyż nie trudno jest wtedy o uszkodzenie elewacji. Cena za czyszczenie elewacji uzależniona jest od rodzaju czyszczonej powierzchni, a także od rodzaju zabrudzeń. W przypadku oferty uwzględniamy także, dostęp do czyszczonych ścian. Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowy cennik naszych usług.

Profesjonalne czyszczenie elewacji

Do naszych zadań należy czyszczenie elewacji, odnawianie powierzchni, wszelkie czyszczenie fasad. Staramy się być elastyczni, zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Proces czyszczenia odbywa się metodą wysokociśnieniową, skutecznie eliminując mleczko cementowe, rdzę, sól czy cynk. Mycie betonu jest w wielu przypadkach bardzo ważne, ponieważ przedłuża żywotność budynków, zapewniając im dodatkowo ładniejszą prezencję. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, aby zapoznać się ze szczegółami oraz ofertą cenową. Współpracujemy również w zakresie czyszczenia powierzchni z licznymi firmami i instytucjami.

Czyszczenie elewacji Mikołów Czyszczenie elewacji Mikołów

Cena za czyszczenie elewacji uzależniona jest od stopnia zabrudzenia budynku oraz jego wielkości.

Cennik mycia elewacji.

Rodzaj usługi Metraż > 200 m² 50 – 200 m²
Czyszczenie elewacji z pleśni, grzybów, mchu   5 – 6 zł / m²  7 – 9 zł / m²
Czyszczenie elewacji z kurzu, pyłu, sadzy, zacieków   6 – 7 zł m²  8 – 10 zł / m²
Czyszczenie piaskowca, kamienia naturalnego  wycena indywidualna
Malowanie elewacji i uzupełnianie ubytków   12 – 15 zł / m² 16 – 20 zł / m²
Impregnacja elewacji   4 – 5 zł / m² 6 – 7 zł / m²

Impregnacja oraz dodatkowo malowanie budynków to nasza główna oferta. Do oczyszczania powierzchni ścian używamy specjalistycznego sprzętu, moc strumienia wody uzależniona jest od rodzaju czyszczonej fasady. W trakcie wykonywania naszych usług wykorzystujemy specjalne dobrane końcówki do bezinwazyjnego czyszczenia elewacji z tynku, kamienia, betonu, klinkieru i nie tylko. Po wykonanej pracy, czysta elewacja i odświeżona budynku poprawia jego wygląd oraz podnosi prestiż. Kontakt z naszą firmą poprzez formularz lub klikając w link Kontakt.

Mycie i czyszczenie elewacji Mikołów

Zapraszamy także do obejrzenia przykładowych referencji Referencje. Więcej szczegółowych informacji udzielamy drogą emailową pod adresem info@czyszczenie.pl. Czyszczenie elewacji Mikołów, mycie i impregnacja fasad obiektów. Oferujemy naszym Klientom fachowe doradztwo i bezpłatną wycenę. Skuteczne czyszczenie ścian budynków z zabrudzeń organicznych, a także mchu, pleśni czy nawet farby. Do naszych zadań należy czyszczenie elewacji, odnawianie powierzchni, wszelkie czyszczenie zewnętrzne obiektów i fasad. Współpraca z nami to czysta przyjemność.

Czyszczenie elewacji Mikołów Czyszczenie elewacji Mikołów