Czyszczenie kostki Bielsko-Biała

Kostka brukowa to materiał, który ulega częstym i z biegiem upływu czasu silnym zabrudzeniom. Jako firma z wieloletnim stażem zajmujemy się realizacją usługi czyszczenia i mycia nie tylko fasad budynków, ale także wszelakich powierzchni płaskich. Co więcej czyszczenie kostki brukowej odbywa się zwykle pod wpływem wysokiego ciśnienia wody, co gwarantuje usuwanie zabrudzeń po budowlanych, mycie smarów czy olejów. Wysokociśnieniowe urządzenie zapewnia natychmiastowy efekt.

Usuwanie zabrudzeń atmosferycznych, a także usuwane mchu oraz kurzu to tylko niektóre przykłady naszych usług usuwania ciężkich zabrudzeń. Najważniejsze jest, że dzięki dobraniu odpowiedniej i sprawdzonej chemii potrafimy poradzić sobie z wyjątkowo ciężkimi zabrudzeniami, takimi jak oleje, farby, tłuszcze czy gumy do żucia. Oferujemy Państwu przede wszystkim profesjonalne mycie i czyszczenie kostki Bielsko-Biała i okolice.

Czyszczenie kostki Bielsko-Biała

Mycie kostki brukowej

Ponadto czyszczenie kostki brukowej jest ważne, jeśli myślimy o przedłużeniu jej żywotności oraz ochronie przed zarysowaniami, zaciekami i ścieraniem. Podsumowując mycie kostki zapobiega również osadzaniu się na jej powierzchni mchu i porostów. Dzięki temu wszystkie te zabiegi mają więc na celu uzyskanie oczekiwanego, ładnego efektu. Pielęgnacja kostki brukowej oraz impregnacja kostki dokonywana jest za pomocą preparatów mikrobiologicznych czy spowalniających np. rozrost mchu, porostów itp.

Po dokładnym myciu do impregnacji kostki używamy dwóch rodzajów chemii. Przy jej pomocy oraz przy zastosowaniu opryskiwaczy ogrodowych lub pędzli, nałożona warstwa impregnatu zabezpiecza powierzchnię na lata.

Usuwanie oleju i zabrudzeń z kostki brukowej

Po drugie oprócz czyszczenia kostki brukowej z zabrudzeń pochodzenia organicznego czy oferujemy Państwu mycie zabrudzeń ciężkich, takich jak smary ponadto olej silnikowy. Posiadamy ponadto doświadczenie oraz niezbędną i przyjazną dla środowiska chemię. Cena za usługę czyszczenia i impregnacji kostki brukowej uzależniona jest od metrażu czyszczonej powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Aktualny cennik usług mycia przedstawiamy Państwu poniżej:

Czyszczenie kostki Bielsko-Biała Czyszczenie kostki Bielsko-Biała

Profesjonalne czyszczenie kostki Bielsko-Biała i okolice

Przede wszystkim czyścimy kostki przy użyciu myjek ciśnieniowych, na zimną lub jeśli jest taka konieczność używamy gorącej wody. do 120 stopni C. Ponadto używamy specjalnych nakładek do kostki T-Racer, do szybszej i efektywniejszej pracy. Istnieje także możliwość nałożenia na kostkę warstwy impregnatu, czyli efektu mokrej kostki oraz fugowania powierzchni piaskiem. Zajmujemy się profesjonalnym doczyszczaniem powierzchni zewnętrznych takich jak mury, ogrodzenia, tarasy, balkony itp.

Czyszczenie kostki Bielsko-Biała

Rodzaj usługi Metraż > 150 m² 50 – 150 m²
Czyszczenie kostki z mchu i zabrudzeń organicznych   5 – 6 zł / m²   7 – 8 zł / m²
Impregnacja kostki brukowej   4 – 5 zł / m²   6 – 7 zł / m²
Czyszczenie kostki z tłuszczy, farb, sprayu   wycena indywidualna
Czyszczenie kostki z oleju, rdzy, cementu   wycena indywidualna
Fugowanie kostki piaskiem    2 – 3 zł / m²    4 – 5 zł / m²

Firma czyszcząca oferujemy czyszczenie kostki Bielsko-Biała. Kontakt z nami pod numerem telefonu 731 029 029 lub poprzez formularz kontaktowy klikając w link Kontakt. Ponadto oferujemy impregnację i fugowanie kostki brukowej. Oferta zarówno dla firm jak i Klientów prywatnych, posiadamy referencje na czyszczenie kilku tysięcy m2 kostki brukowej. Działamy na terenie całego województwa. Szczegóły zamówienia, a także dokładny cennik usługi po kontakcie e-mailowym bądź telefonicznym. Zajmujemy się czyszczeniem wysokociśnieniowym i niskociśnieniowym oraz czyszczeniem parą wodną na terenie Bielska-Białej i okolic.