czyszczenie-plczyszczenie-pl

Czyszczenie posadzki Świętokrzyskie

Czyszczenie posadzki Świętokrzyskie

Czyszczeniem posadzek przemysłowych nasza firma specjalizuje się praktycznie od początku swojego istnienia. Zajmujemy się zarówno doczyszczaniem posadzki jak i jej regularnym myciem, czyli stałym utrzymaniem czystości obiektu. W naszej pracy używamy automatów samojezdnych i prowadzących oraz szorowarek jedno tarczowych, które w połączeniu z odpowiednio dobraną chemią i nakładkami czyszczącymi potrafią poradzić sobie z wyjątkowo ciężkimi zabrudzeniami na każdej powierzchni. W naszej pracy używamy tylko sprawdzonej i bezpiecznych dla środowiska środków od zaufanych producentów. Czyszczenie posadzki Świętokrzyskie obejmujemy naszym zasięgiem.

Czyszczenie posadzki Świętokrzyskie

Ile kosztuje czyszczenie posadzki

Cena za czyszczenie posadzki uzależniona jest od stopnia zabrudzenia oraz jej wielkości. W przypadku mocno zabrudzonej powierzchni cena zaczyna się od 7 zł za metr kwadratowy, w przypadku jedynie mycia z kurzy czy pyłu cena zaczyna się już od 0,50 groszy za metr. Zajmujemy się zarówno czyszczeniem posadzek przemysłowych jak i płytek czy linoleum. Po wykonanej usłudze istnieje możliwość impregnacji, czyli zabezpieczenia powierzchni.

Czyszczenie posadzki Świętokrzyskie

Nasza firma działa głównie na terenie województwa Świętokrzyskiego oraz bliskich okolic. Współpracujemy zarówno z firmami, instytucjami jak i Klientami prywatnymi świadcząc usługi czyszczenia dla każdej branży. Przykłady naszych prac znajdą Państwo w dziale referencje. Jesteśmy otwarci zarówno na prace jednorazowe jak i cykliczne.

Czyszczenie posadzki Świętokrzyskie

Cennik

Rodzaj usługiCena bez materiałuCena z materiałem
Mycie maszynowe posadzek od 100 m²od 0,80 zł m²od 0,90 zł m²
Mycie maszynowe posadzek od 1000 m²od 0,50 zł m²od 0,60 zł / m²
Impregnacja + polimeryzacjaod 4 zł / m²od 6 zł / m²
Doczyszczanie posadzek od 50 m²od 7 zł / m²od 9 zł / m²
Doczyszczanie posadzek od 500 m²od 5 zł / m²od 7 zł / m²

Wycena czyszczenia jest zawsze darmowa i niezobowiązująca. Przy stałej współpracy cena ustalana jest indywidualnie. Więcej informacji otrzymają Państwo drogą elektroniczną pod emailem – info@czyszczenie.pl lub telefonicznie 731 029 029. Kontakt z naszą firmą poprzez formularz lub klikając w link kontakt.