Czyszczenie posadzki Chorzów

Czyszczenie, mycie i doczyszczanie posadzek przemysłowych to jedne z usług, którymi profesjonalnie zajmuje się nasza firma już od kilkunastu lat. Do wykonania prac używamy wysokiej klasy szorowarek jednotarczowych oraz automatów zbierających, które w połączeniu ze sprawdzoną chemią dają oczekiwane efekty końcowe czystej podłogi. Istnieją dwa możliwości czyszczenia posadzek przemysłowych oraz mycia i doczyszczania hal. Pierwszą jest mycie posadzek automatami szorująco-zbierającymi, urządzenia te można spotkać na co dzień na przykład w dużych marketach czy galeriach handlowych. Metoda ta polega na myciu oraz jednoczesnym zbieraniu zabrudzeń z górnej powierzchni posadzki oraz jednoczesnym automatycznym suszeniu umytej powierzchni. Posiadamy kilka rodzajów maszyn, które wybieramy w zależności od wielkości danej hali czy magazynu. Druga metoda do czyszczenie lub inaczej doczyszczanie posadzek. Metoda polega na użyciu szorowarki jednotarczowej wraz z padem i silną chemią. Po czyszczeniu zabrudzenia wciągane są do odkurzacza przemysłowego. Usuwamy ciężkie zabrudzenia z hal zostawiając posadzkę jasną i czystą. Oferujemy Państwu czyszczenie posadzki Chorzów i okolice.

Czyszczenie posadzki Chorzów

Ile kosztuje czyszczenie posadzki

Ceny mycia lub doczyszczania posadzek przemysłowych, uzależniona jest od wielkości obiektu oraz sposobu wykonania prac. Samo mycie z kurzu, pyłu itp. zabrudzeń oscyluje w granicach 0,50 za m². Natomiast doczyszczanie posadzek szorowarkami jednotarczowymi z ciężkich zabrudzeń zaczyna się od 5 zł za m² w zależności od stopnia zabrudzenia oraz wielkości obiektu. Usuwamy zabrudzenia z oleju, smaru, opon, tłuszczy i nie tylko. Zaufało nam wielu Klientów zarówno prywatnych jak i indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przygotujemy dla Państwa dostosowaną do potrzeb ofertę cenową. Istnieje możliwość jednorazowego mycia lub czyszczenia hali, ale również zajmujemy się cyklicznym, czyli stałym utrzymaniem czystości posadzek przemysłowych.

Czyszczenie posadzki Chorzów

Działamy na terenie śląska i okolic, oferujemy naszym klientom wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz korzystne ceny i szybkie terminy. Dzięki elastyczności oraz bogatemu parku maszyn i wiedzy, potrafimy poradzić sobie z wyjątkowo ciężkimi zabrudzeniami. Współpracujemy z producentami najlepszej chemii, wybierając odpowiednią do rodzaju zabrudzeń. Współpracujemy z producentami chemii z kraju i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę cenową.

Czyszczenie posadzki Chorzów

Cennik czyszczenie podłóg i posadzek

Rodzaj usługi Metraż > 300 m² 30 – 300 m²
Mycie maszynowe posadzki kurz, pył, piasek  0,50 – 2 zł / m²  2 – 3 zł / m²
Usuwanie cementu, oleju, wycieków, śladów opon wycena indywidualna
Impregnacja i krystalizacja  wycena indywidualna
Doczyszczanie szorowarką posadzki   4 – 6 zł / m² 6 – 8 zł / m²
Doczyszczanie szorowarką płytek wraz z fugami   3 – 5 zł / m² 5 – 7 zł / m²

Kontakt z naszą firmą poprzez formularz lub klikając w link Kontakt. Współpraca z nami to czysta przyjemność. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny. Zapraszamy także do naszego sklepu online pod adresem Sklep Czyszczenie.pl. Przy stałej współpracy cena ustalana jest indywidualnie. Więcej informacji info@czyszczenie.pl