Firma sprzątająca Nowy Sącz

Kompleksowe usługi sprzątania obiektów publicznych są dziś na porządku dziennym, jednak firma sprzątająca godna zaufania i oferująca wysoką jakość pracy, wciąż wydaje się być dużą rzadkością. Nasza firma sprzątająca charakteryzuje się przede wszystkim uczciwym i poważnym podejściem do Klientów. Oferujemy ponadto nowoczesne metody sprzątania. Staramy się iść z duchem czasu, zakupując niezbędne urządzenia czyszcząc oraz stosując takie środki chemiczne, które są przyjazne zarówno dla człowieka, jak i środowiska. Zdajemy sobie sprawę, że jest to obecnie priorytetem, a dbałość o czystość jest równoznaczna ze stosowaniem ekologicznych preparatorów. Firma sprzątająca Nowy Sącz, pełna nasza oferta usług czyszczenia wewnątrz i na zewnątrz obiektów dostępna jest na stronie. Świadczymy usługi stałego utrzymania czystości.

Serwis sprzątający

Nasza firma dysponuje profesjonalną i wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy doskonale wiedzą, co należy do ich obowiązków. Dbamy o szybkość realizacji usługi i staramy się tak ustalać grafik pracy, aby nie przeszkadzać w codziennym działaniu biurowców, zakładów pracy i osób w nich zatrudnionych. Dostosowujemy się do potrzeb Klientów uczciwie i kompleksowo dopełniając swoich obowiązków. Jesteśmy otwarci na współpracę regularną i systematyczną, grafik działania ustalając indywidualnie według potrzeb. Nasza firma sprzątająca gwarantuje dokładność, najwyższy poziom usług, a także kompleksowe sprzątanie. To Klient jest dla nas priorytetem, dlatego robimy wszystko, aby sprostać jego oczekiwaniom. Pamiętaj, że praca w czystym i schludnym biurze, o które dba firma sprzątająca, jest bardziej efektywna. To samo dotyczy prywatnych nieruchomości, w których po prostu mieszka się lepiej. Firma sprzątająca oferująca przede wszystkim jakość za rozsądną cenę – to właśnie my.

Firma sprzątająca Nowy Sącz

Kompleksowe sprzątania

Celem firmy jest ciągłe udoskonalenie naszych standardów w zakresie utrzymania czystości oraz higieny jak również wprowadzenie nowych systemów, które pomagają nam w lepszym obsługiwaniu naszych Klientów. Priorytetowym celem naszej działalności jest jakość wykonywanych przez nas usług, zapewnienie pełnej satysfakcji, pomoc w wyborze najlepszej oferty oraz dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Sklep online, znajdą Państwo pod linkiem Sklep.

Sprzątanie kompleksowe obiektu obejmuje:

  • odkurzanie oraz w razie potrzeb pranie wykładzin biurowych
  • mycie ręczne lub maszynowe podłóg
  • ścieranie mebli i sprzętu biurowego
  • wymianę worków, wyrzucanie odpadów
  • mycie okien, przeszkleń, drzwi prowadzących i parapetów
  • utrzymanie w czystości sanitariatów i kuchni
  • czyszczenie wyposażenia i lamperii
  • dostarczanie i zaopatrywanie w środki higieniczne
  • inne według zaleceń Zleceniodawcy

Firma sprzątająca Nowy Sącz

Cennik

Rodzaj usługi Cena bez materiału Cena z materiałem
Sprzątanie biur regularne wycena indywidualna
Czyszczenie obiektów po budowie, remoncie  od 5 zł / m² od 6 zł / m²
Czyszczenie płytek, terakoty, tarasu, drewna, pcv od 7 zł / m² od 8 zł / m²
Mycie przeszkleń okiennych, reklam i witryn od 4 zł / m² od 5 zł / m²
Czyszczenie na wysokości wycena indywidualna
Czyszczenie – firma sprzątająca Nowy Sącz

Zapewnienie higienicznych warunków pracy to wymóg standardów. Skorzystanie z zewnętrznego zatrudnienia znacznie odciąża firmę i pozwala jej skupić się na rozwoju i ułatwia funkcjonowanie.  Jako dynamicznie rozwijająca się firma sprzątająca, proponujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania biur czy zakładów pracy. W skład oferowanych przez nas prac wchodzi czyszczenie dywanów, mycie okien, odkurzanie wykładzin, czyszczenie klatek schodowych, mycie posadzki, ścieranie kurzy czy opróżnianie koszów na śmieci. Zawsze wykonujemy dokładnie te prace, które zostały nam powierzone przez Klientów. Kontakt z naszą firmą poprzez chat online lub klikając w link kontakt. Współpraca z nami to czysta przyjemność. Firma sprzątająca Nowy Sącz – oferujemy Państwu kompleksowe sprzątanie pomieszczeń i obiektów.